info@visaexpert.co.il

שירותי הוצאת ויזה לארה"ב וקנדה

 053-238-238-1    03-77-179-77

תנאים לקבלת ויזה לארה"ב

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

 אנא השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם

הורדת שאלון לויזה

כל כניסה לארה”ב מחייבת הצטיידות מראש באשרת כניסה - ויזה. נציגים קונסולריים בשגרירויות ארצות הברית, בזמן הראיון, קובעים את זכאותו של אדם לויזה על בסיס אישי  ובכל מקרה לגופו. לאור זאת, אנשים שמבקשים את אותו סוג ויזה עשויים להישאל שאלות שונות לחלוטין ולהידרש להציג מסמכים אחרים. מבקשי ויזה נדרשים להציג, לכל הפחות, את המסמכים הדרושים כהוכחה לקשריהם בישראל, אולם נציגי השגרירות רשאים לבקש מידע או מסמכים נוספים בהתאם לאופן בו הם מעריכים את מצבו של כל מגיש בקשה. קונסול אמריקאי, חייב לוודא שיש לכם מספיק קשרים לארץ ואתם חוזרים לחיים שלכם פה לאחר נסיעה קצרה לארה"ב. חוקי הגירה האמריקאיים, המפורטים ב- Immigration and Nationality Act, מחייבים כל מי שמגיש בקשה לויזה שלא לצורך הגירה לספק הוכחות לכך שהוא אינו מתכוון להשתקע בארצות הברית או להגר אליה.

היעדר רישום פלילי הוא תנאי נוסף לקבלת ויזה לארה"ב.

 

המסמכים שכדאי לכם להכין לראיון לויזה תלויים במטרת הגעתכם לארה”ב:

 

ויזת מבקרים - ויזה מסוג B1/B2 אשר מתאימה למי שמטרת ההגעה שלו ביקור, טיול, עסקים או טיפול רפואי. כל מבקש ויזת מבקרים חייב להוכיח היעדר כוונה להשתקע בארצות הברית.

 

 • לשכירים מומלץ להציג 3 תלושי משכורת אחרונים. כדאי להגיש בקשה לויזה לאחר ותק של שנה לפחות באותו מקום עבודה.
 • לעצמאיים כדאי לצרף אישור בעלות על העסק ממס הכנסה, מכתב מרואה חשבון ומסמכים נוספים המוכיחים שהעסק פעיל.
 • סטודנטים חייבים להציג אישור לימודים תקף. סטודנט חייב להיות באמצע של שנת לימודים הראשונה לפחות. אישור הרשמה ללימודים עתידיים לא נחשב כהוכחה לקשר שלכם לארץ.
 • לפנסיונרים מומלץ להציג 3 תלושי פנסיה אחרונים ותדפיס מביטוח לאומי על קצבת זקנה.
 • לנכים מומלץ להציג תדפיס מביטוח לאומי על אחוזי נכות וקצבת נכות.
 • לאנשי קבע כדאי לצרף חוזה קבע תקף. אישור או מכתב המלצה על שירות קבע עתידי לא מתקבל.
 • מי שנוסע לשם קבלת טיפול רפואי בארצות הברית חייב לצרף מסמכים רפואיים רלוונטיים, כולל מכתב מהרופא בארץ שמסביר מדוע נדרש טיפול דווקא בארה”ב, מכתב  מהמרכז הרפואי בארה”ב שמכיל את פרטי הטיפול וכן אישור מחברת הביטוח לגבי כיסוי עלויות אותו טיפול בארה”ב.

 

ויזת לימודים – ויזה מסוג M או F בהתאם לסוג הלימודים. ויזה F מיועדת למי שמתעתד ללמוד לימודים אקדמיים ואילו ויזה M מתאימה כשהלימודים אינם אקדמיים. תנאי הכרחי לקבלת ויזה זו הוא טופס הנקרא I-20 שאותו מנפיק מוסד הלימודים בארה”ב אליו התקבלתם. תנאי נוסף M הוא הוכחה לכך שביכולתכם לשלם את שכר הלימוד ואת הוצאות המחיה שלכם בארצות הברית במשך השנה הראשונה של הלימודים. מבקש ויזת לימודים לא חייב להוכיח שהוא אינו מתכוון להשתקע בארצות הברית או להגר אליה.

ויזת חילופי מבקרים – ויזה מסוג J-1 ואשר מיועדת לאקדמאים שמעוניינים לעבור תוכנית הכשרה מסוימת או לבצע מחקר בארה”ב, וכן למדריכים במחנות קיץ. מבקשי ויזת 1J חייבים להגיש טופס DS-2019 יחד עם הבקשה לוויזה. את הטופס ממלא הגורם המזמין והמממן את השהות.

ויזת עבודה – ויזות מסוג H, L, O, P, R המאפשרות לעבוד בארה”ב בעבודות זמניות. לכל סוגי ויזות האלה חובה להציג טופס I-797, המהווה בעצם אישור עבודה, שמונפק על ידי הרשות ההגירה האמריקאית (USCIS). מבקש ויזת עבודה לא חייב להוכיח שהוא אינו מתכוון להשתקע בארצות הברית או להגר אליה.

 

בנוסף, כל מועמד לויזה חייב להביא איתו לראיון בשגרירות את המסמכים הבאים:

 

 • דרכון תקף.
 • תמונה צבעונית, בגודל 5X5 ס"ם, על רקע לבן, בלי כיסוי ראש או משפיים. תמונה שצולמה בשלושה חודשים האחרונים.
 • אישור מילוי טופס בקשה 160-DS.
 • הזמנה לראיון.
 • אישור תשלום של אגרת ויזה: MRV.

 

חידוש ויזה - אדם שיש לו ויזה תקפה או ויזה פג תוקפה ב-12 חודשים האחרונים אינו חייב להגיע לראיון אישי בשגרירות. מי שמחדש ויזה אינו פטור מהתשלום אגרה וממילוי טופס בקשה. כמו כן, קונסול אמריקאי עדיין רשאי לזמן אתכם לראיון בשגרירות והוא עדין יכול לסרב לחדש את הויזה שלכם.

 

שימו לב: את טפסי הבקשה לויזה יש למלא בשפה אנגלית בלבד. טפסים שלא מולאו כראוי עלולים לגרום לסירוב הבקשה לויזה. אנו, בחברת VISA EXPERT, ממלאים עבורכם את טפסי הבקשה להוצאת ויזה לארה”ב באופן המקצועי ביותר, לפי הוראות ודרישות של השגרירות ארה"ב ולפי חוקי הגירה אמריקאיים. אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך, קובעים עבורכם את התור לשגרירות ומנחים אתכם לקראת הראיון. אנו נדאג לשלוח אליכם את כל המסמכים בצירוף כל ההנחיות לאישורים שעליכם להכין לראיון בשגרירות.

 

 

​לתחילת תהליך, אנא הורידו את השאלון (DS-160), מלאו ותחזירו אותו לאימייל:

info@visaexpert.co.il

 

לאחר קבלת שאלון שמלאתם בחזרה, אנחנו נכין את המסמכים הדרושים עבור השגרירות וניצור אתכם קשר על מנת לתת לכם הסבר מלא על התהליך ולקבוע לכם תור לראיון.

 

 

 

לתחילת התהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית אנא מלאו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם או צרו קשר בטלפון כבר עכשיו:  03-77-179-77

 צרו איתנו קשר:

053-238-238-1

  03-77-179-77

  info@visaexpert.co.il

שעות עבודה

   ימים א'-ה'   20:00 - 08:00

   ימי   ו'           17:00 - 08:00